Z ČEHO MIXUJEME

DESIGN INTERIÉRU

Navrhujeme design nejen komerčních prostor, ale je pravda, že obchody a kavárny nás baví. Snažíme se vtisknout vašemu obchodnímu interiéru vaši vizi a jde nám to.

DESIGN VÝLOH

Vymýšlíme, kreslíme, stříháme a vůbec vyrábíme výlohy na míru s velkým papírovým srdcem. Podtrhneme vaše výrobky originální ruční prací a neobvyklými nápady. Realizujeme jak dlouhodobý výstavní nábytek, tak časově kratší dekorace.

VISUAL MERCHANDISING

I když máte obchod plný zboží, neznamená to, že se prodává tak, jak by jste si představovali. Je důležité zboží dobře vystavit a také zvolit správnou strategii jeho posloupnosti. Známe nejen zlaté, stříbrné a bronzové zóny a umíme s tím pracovat.

TVORBA WEBU

Protože jsme banda kreativní, váš web rozhodně nebude nuda a neztratí se v moři internetové šedi opakujících se modelů.

MARKETINGOVÉ STRATEGIE

Rozšířit naše služby o celkovou marketingovou strategii byl logický krok vycházející z potřeb našich klientů. Pochopili jsme, že pěkná výloha vše neřeší. Je potřeba, aby všechny oblasti do sebe zapadaly a fungovaly…a tady si dovolíme říci, že tato služba je ve zdejších vodách JEDINEČNÁ.

GRAFICKÝ DESIGN

Grafika vás představí zákazníkům a osvětlí jim vaše záměry a plány. Propojíme ji se všemi ostatními oblastmi a necháme ji plynout jako červenou nit všemi součástmi vaší prezentace.

MINIMÁLNĚ 6 VÝHOD

  • ŠETŘÍME VÁŠ ČAS – Jednáte pouze s jedním člověkem. Svoje záměry nemusíte vysvětlovat každému zvlášť a doufat, že vás všichni pochopí stejně…Nepochopí.
  • ZARUČUJEME KONTINUITU – Design interiéru, logo, vizitka, papírová dekorace ve výloze, sociální identita, marketingová strategie…Vše v jednom duchu a správně načasované.
  • MIXUJEME SLUŽBY NA MÍRU – Na základě vašich potřeb i finančních možností vám navrhneme balíček, který bude obsahovat jen ty designové a marketingové služby, které opravdu potřebujete.
  • NAUČÍME VÁS TO – Peníze nerostou na stromech a některé věci si opravdu můžete dělat sami. Proto vás některé věci, které budete neustále potřebovat, naučíme.
  • ZAPOJÍME VÁS DO HRY – Je to váš podnik, vaše srdce, vaše myšlenky. Vaše ruce. Když budete chtít, pomůžeme vám, aby jste si něco udělali nebo vymysleli sami…Podpoříme vaše sebevědomí, kdyby bylo třeba.
  • MILÉ CENY – Nabízíme vám ucelenou službu zcela respektující vaše podnikání. Bez složitého hledání a tápání, při tom za cenu, která je neporovnatelně nižší než u běžné agentury.

Naše realizace