Interiér vytváří zážitek z nakupování a ovlivňuje hodnotu produktů.

Jsme kreativní banda. Chceme, aby byl váš interiér tak jedinečný, jako jste jedineční vy. Navrhujeme prostory, které jsou zajímavé a originální a odliší vás od konkurence. Nezapomínáme při  tom na důležité aspekty komerčního prostoru. Kromě kreativity a jedinečnosti se zaměřujeme na funkčnost a identitu značky, A protože jsme si vědomi, že peníze nerostou na stromě, myslíme i na rozpočet a plán.

Specifikum designu komerčních prostor tkví v tom, že musíme myslet na potenciální zákazníky a na jejich pohyb v daném prostoru. Pomocí designu různého prodejního nábytku a jeho rozmístění vytváříme promyšlenou zákaznickou trasu, která zvyšuje šanci na nákup a strategicky řídí zákazníkovi kroky vaším obchodem.

Co dokážeme

LAYOUT

Rozvržení prodejních zón, zákaznická trasa, pohledová linie, focal points – kontaktní místa. Rozmístění nábytku, osvětlení, display, hotshops, manekýn, hrubé rozmístění produktů, umístění výprodeje. Styl rozvržení se odvíjí od nabízených produktů.

Promyšlené podlahové rozvržení respektující jednotlivé zóny výrazně napomáhají zisku obchodu. Zaručuje, aby se zákazník pohyboval po obchodě podle strategického plánu a byl neustále udržován v pozornosti.

DESIGN NÁBYTKU

Styl nábytku, stěnových systémů, podlahových stojanů, focal pointů slouží nejen k účelové prezentaci nabízeného zboží, ale také se zásadně podílí na příběhu vaší značky. Odráží jedinečnost vašeho podniku, odlišuje od konkurence a láká zákazníky se znovu vracet…nebo naopak.

DISPLAY & HOTSHOPS

Originální display podporuje jedinečnost značky, jejího příběhu a spoluvytváří zajímavé místo, které láká zákazníky znovu a znovu. Nejčastěji jsou to samotné figuríny, což už je v dnešní konkurenční době málo. Figuríny a také sezónu či určitý produkt lze zviditelnit odpovídajícími kulisami nebo specifickými stojany.

Hot shops jsou takové miniobchody uvnitř obchodu, které slouží k inspiraci zákazníka. Svou neustálou proměnnou udržují zájem stálých zákazníků.