Obal prodává.

Logem vše začíná a zdaleka nekončí. Promyšlený vizuální styl zvyšuje důvěryhodnost a hodnotu značky a usnadňuje komunikaci. A i když jsme banda kreativní, nejsme ti nejlepší a jedineční grafici v Čechách – šikovných grafiků je jistě mnoho -, ale při vymýšlení vašeho vizuálního obrazu budeme myslet na vaše plány, proč děláte to, co děláte, na interiér vašeho obchodu, vaše výlohy, zákazníky, kteří k vám chodí nakupovat a i na ty, kteří u vás nakupovat začnou.

Co dokážeme

TVORBA LOGA

Logo je váš symbol, který nepotřebuje překlad. Může zvýšit očekávanou hodnotu produktu, vybudovat vztahy, které překonají čas i hranice. Nesmí se ale ztratit v záplavě dalších, které nás bombardují ze všech stran.

GRAFICKÉ PRÁCE

Zajímáme se o váš podnik ze všech stran – od skladu až po výlohu. Grafický design to vše bude odrážet a převypráví zákazníkům váš příběh srozumitelně, konzistentně a především nepřehlédnutelně. Nicméně neholdujeme grafickému smogu.

TISK A PRODUKCE

Zajistíme tisk a dodávku veškerých podkladů. Vaše představivost může být téměř neomezená. Chcete leptat sklo? Laserování do kovu? Tisknout ručně na velká plátna? Řekneme ano..