Kdyby bylo TADAHO kuchyňský robot, bylo by multifunkční.

Vytvoříme pro vás strategický koncept a celkovou komunikační taktiku. Doporučíme vám vhodná média a pomůžeme s jejich nastavením. Sestavíme jak krátkodobý plán (propagace konkrétní sezónní akce), tak i celkovou strategii značky, příběh a „tone of voice“.

Pracujeme s velmi širokou paletou nástrojů – od samotného designu prodejen a výloh, přes grafické řešení značky až po online reklamu ve vyhledávačích či bannerové kampaně. Nabízíme vám tak ojedinělou komplexní marketingovou službu zaměřenou na menší podniky, která zaručuje kontinuálnost a jednotnost vaší značky ve všech oblastech.

Co dokážeme

VSTUPNÍ WORKSHOP

Úvodní setkání, při kterém vám pomůžeme zanalyzovat váš business model, definovat rizika a konkurenční výhody. Podíváme se na konkurenci a navrhneme nejlepší komunikační strategii i mediální mix.

MARKETINGOVÝ MIX

Zajistíme pro vás vytvoření a dodání všech domluvených služeb. Propojíme nastavení online kampaní s realizací nového interiéru nebo jeho redesignu, spuštění webu či s novou výlohou podporující určitý produkt nebo sezonu.

DLOUHODOBÁ PODPORA

Naše služby nekončí jedním projektem. Jsme připraveni být s vámi v trvalém kontaktu a operativně řešit všechny potřebné práce, a to v dlouhodobém horizontu měsíců či let.