Obsah je Král. Ne každý však dokáže vytvořit kvalitní text.

Tvorba obsahu bývá často největším kamenem úrazu všech marketingových plánů. Ne každý má čas a schopnosti vytvářet kvalitní texty o svých službách a produktech.

Pomůžeme vám vytvořit váš příběh. Jednoduše a poutavě zpracujeme veškeré texty, potřebné pro vaše materiály – na web, do newsletterů, na letáky či plakáty. Nebojíme se ani tiskových zpráv či případových studií. V našem týmu jsou zkušení autoři, publikující v odborných časopisech a pracující pro velké firmy.

Co dokážeme

ZNAČKA

Značka je osobnost. Odráží vás, důvody, proč je tím, čím je. Nebudeme si vymýšlet, co není, jen abychom ji a vaše produkty či služby prodali. Sdělíme co opravdu znamená – pro vás, vaše zákazníky, obchodní partnery. Tak, aby tomu rozuměli a sdíleli vaše sny s vámi.

VÁŠ PŘÍBĚH

Za každou značkou se skrývá její minulost a budoucnost – začátky, usilovná práce, vítězství, ale i prohry, cíle, naděje, sny, plány. Nechte nás sdělit toto vše vašim zákazníkům.

ORIGINALITA

Vytvoříme slogany, claimy, popisy produktů a služeb. A uděláme vše pro to, aby je nikdo nepřehlédl. A i když si u toho budeme mořit hlavy, bude to vypadat, že byly vytvořeny s lehkostí a nadhledem. Nepíšeme textovou hmotu, hledáme nápady mířící do černého.