Proměna vašeho záměru v příjemný zážitek.

Role Visual Merchandisera je zvýšit prodej. Nejdříve tím, že přitáhne zákazníky do obchodu pomocí displaye výlohy. A pak přes in-store display a uspořádání zboží povzbuzuje zákazníky, aby v obchodě zůstali, nakoupili a zůstala jim pozitivní zkušenost, která je opět přivede zpět.

Pro malé obchody, kavárny nebo restaurace není zatím příliš obvyklé využívat služeb Visual Merchandisingu, přestože je výrazným komunikačním kanálem, podporuje identitu značky, z kolemjdoucích dělá stálé zákazníky a tedy zvyšuje zisk.

Co dokážeme

IN-STORE DISPLAY

Návrh specifického nábytku a stojanů pro prezentaci zboží a zajištění realizace. Originální nábytek  stojany, na kterých vystavíte své zboží. Podporuje prodej určitého zboží, podílí se na vyprávění vašeho příběhu a udržuje pozornost zákazníka.

DEKORACE

Návrh, výroba a instalace krátkodobějších a sezónních dekorací. Dekorace nejen podpoří aktuální zboží ale také proměňuje atmosféru a udržuje váš podnik stále zajímavým i pro stálé zákazníky. Vzbuzujete v nich zvědavost, co bude příště a povzbuzujete k pravidelnému nákupu.

Při jejich výrobě ráda recykluji papír z různých krabic.

STYLING FIGURÍN

Figuríny jsou klasickou součástí in-store displaye fashion obchodů. Styling podpoří prodejnost šatů a dá zákazníkovi neodolatelnou představu o tom, jak mu budou slušet.

PREZENTACE ZBOŽÍ

Prezentace zboží na prodejně. Rozvržení skupin produktů, doplňkový prodej, prodej u pokladny – funkčnost, výběr zboží. Zvolení způsobů prezentace na jedntolivých typech nábytku a stěnových systémech. Výběr a prezentace zboží na hot shops.

PLÁNOVÁNÍ

Vytvoření strategického časového a tematického plánu pro váš in-store display. Načasování sezónních kampaní a jejich prezentace. Jaká témata a kdy využít k podpoře určitých produktů. Správné načasování a vhodná dekorace dokáže s vašimi zisky divy.

WORKSHOP

Principy prezentace zboží. Naučím vás, jak se o zboží starat a vysvětlím základní principy prezentace, aby jste byli schopni pružně reagovat na měnící se množství zboží, sezónnost, aktuální počasí i vaše potřeby prodat určité zboží právě teď.